Ventilatsiooniseadmete müük

Ventilatsiooniseadmete müük on üks oluline osa Kenn-Wood OÜ tegemistest, lisaks projekteerimisele, paigaldusele ja hooldusele.

Ventilatsioonisüsteem algab korraliku ja kvaliteetse seadme välja valimisest. Kvaliteetne seade võib esmapilgul tunduda suure investeeringuna, kuid pikas perspektiivis on seda väärt. Ruumide ventileerimine peaks olema võimalikult energiasäästlik, et seeläbi kulusid kärpida. Valesti valitud ventilatsiooniseade võib tekitada hoopis suuremat müra ja energiakulu ning tulemus ei vasta ootustele. 

Milline ventilatsiooniseade valida?

Valides ventilatsiooniseadet, tuleks mõelda sellele, et tegemist on pikaaegse investeeringuga. Enamasti ostetakse agregaat umbes 10-15 aastaks ning kindlasti ei tohiks valiku tegemisel lähtuda ainult hinnast. Tähtis on, et seade oleks vastupidav, efektiivne ning vastaks ootustele. 

Ventilatsiooniseadmete müük ei ole lihtsalt agregaatide soovitamine. Meie eesmärk on, et klient saaks enda hoone/ruumi jaoks just sellise lahenduse, mida ta päriselt soovib. 

 

Ventilatsiooniseadmete müük kui personaalsete lahenduste leidmine

Valides ventilatsiooniseadet, on oluline mõelda oma eelistuste ja vajaduste peale. Kas teie jaoks on oluline seadme disain, müratase, soojustagastus või hoopis midagi muud? Kas on tähtis, et seadet saaks hallata läbi mobiiltelefoni? 

Igal seadmel on oma plussid ning nii palju, kui on erinevaid hooneid, on ka erinevaid lahendusi. Näiteks Airobot seadmed on täis erinevaid andureid ning lisaks on need väga energiasäästlikud. Zehnder agregaatide eripäraks on aga Zehnder Comfosystems hügieeniline plastkanaliga õhu jaotussüsteem, mis tähendab, et kanalite sisepind on antistaatiline ja hügieeniline. 

 

Meie valikus olevad ventilatsiooniseadmed

Oleme välja valinud mõned kvaliteetsed brändid, keda usaldame ja julgeme soovitada. Nagu kõik teised teenused, on ka ventilatsiooniseadmete müük meie jaoks väga oluline – fookus on kvaliteedil ja usaldusväärsusel. Valikust leiate Airobot, Vallox, Komfovent, Flexit ja Zehnder  ventilatsiooniseadmeid. Pakume nii plaat- kui rootorsoojusvahetitega seadmed. Meie tiim aitab teil välja selgitada, kumb Teie soovidele rohkem vastab. 

Valikus on erinevate funktsioonide ja nõudmistega ventilatsiooniagregaate ning tähtis on leida agregaat, mille funktsioonid on just Teile olulised. Näiteks on olemas ventilatsiooniseadmed, kus sensorid jälgivad pidevalt õhuvoolu ja Te ei pea mitte millegi pärast muretsema.

AirobotAirobot ventilatsiooniseadmed

Soojustagastusega ventilatsiooniseadmed, mis pakuvad maksimaalset kasutusmugavust, tagades võimalikult hea sisekliima.

Airobot seadmed on varustatud mitmete sensoritega, mis analüüsivad Teie kodu õhukvaliteeti ja reguleerivad vastavalt sellele õhuliikumist. Seadme andurid mõõdavad õhu temperatuuri, CO2 ja niiskustaset. 

Kuna paljusid inimesi vaevab allergia, on 2021 aasta mudelil ka õhuosakesi mõõtev andur, mis jälgib tolmu sisaldust õhus.

Airobot standardseadmed on varustatud vastuvoolu plaatsoojusvahetiga ning lisana saab valida niiskustagastusega ventilatsiooniseadme, mis muudab süsteemi energiatagastusega ventilatsiooniks.

Niiskustagastusega soojusvaheti tagastab nii soojust (efektiivsus kuni 90%) kui ka õhuniiskust (efektiivsus kuni 80%).

Meil müügilolevate Airoboti seadmetega saab tutvuda siin.

 

KomfoventKomfovent ventilatsiooniseadmed

Komfovent’i DOMKET seeria seadmed töötavad rootor- ja plaatsoojusvahetiga.

Rootorsoojusvahetiga seadmetel ei teki tavapärastes töötingimustes kondenseerumist. Tänu sellele ei vaja see äravoolu ning seadme paigaldus on lihtsam.

Domket seeria ventilatsiooniseadmed on varustatud ainult kõige efektiivsemate ventilaatoritega, mida juhitakse proffesionaalse juhtmissüsteemiga C6. Lisaks pakub ventilatsiooniseadme heliisolatsioon võimalust kogeda kvaliteetset õhuvahetust minimaalse müratasemega. 

Rootorsoojusvahetiga ventilatsiooniseadmete kasuks räägib suurim soojustagastus

Komfovent toodetega saab tutvuda siit.

 

Vallox ventilatsiooniseadmed

Vallox ventilatsiooniseadmed sobivad ideaalselt meie kliimasse.

Põhiliselt kuuluvad Vallox tootevalikusse plaatsoojusvahetiga energiasäästlikud ventilatsiooniseadmed. Valikus on nii eriti energiasäästlike kui ka kompaktseid lahendusi.

Vallox on töötanud välja ainulaadse vajaduspõhise MC-sulatusautomaatika, mis ei kasuta eelkütet ning laseb seadmest välja ka miinuskraade. Sellest tulenevalt on seadmetel A+ energiaklass, mis saavutati nende testimisel -38 kraadises kliimas. 

Valloxi ventilatsiooniseadmeid on lihtne ühendada maasoojuspumbaga, et vajadusel maja jahutada või õhuvõttu eelsoojendada. 

Vallox pakub väga palju erinevaid seadmeid ja nende valikuga saab tutvuda siin.

Flexit ventilatsiooniseadmed annavad võimaluse muuta oma ruumi ventilatsioon just selliseks nagu soovite.Flexit ventilatsiooniseadmed

FLEXIT GO juhtimissüsteemiga ventilatsiooniseadmeid saab mugavalt hallata nii läbi arvuti kui ka mobiilirakenduse.

Flexit on ambitsioonikas ettevõte, kelle põhiväärtusteks on usaldusväärsus, innovatsioon, energilisus ja teistega arvestamine. Nende ventilatsiooniseadmeid saab mugavalt hallata nii läbi arvuti kui ka mobiilirakenduse. See on uudne ventilatsioonisüsteem, mida on mugav kasutada. 

Ventilatsiooniagregaate leidub nii suuremate kui väiksemate ruumide jaoks. Valikuga saate tutvuda siin

Zehnder ventilatsiooniseadmed

Zehnder Comfosystems ehk Zehnderi eripära: hügieenilise plastkanaliga õhu jaotussüsteem

Zehnderi seadmetes on kasutusel parima soojustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvahetid ja energiasäästlikud EC ventilaatorid. Ventilatsiooniagregaate iseloomustavad ka energiaefektiivsus ja töökindlus. Zehnderi seadmetega saate tutvuda siin

 

Aitame teil valida õiged ventilatsiooniseadmed

Mõistame, et erinevate brändide vahel valimine võib osutuda keeruliseks. Kõige tähsam on see, et tehakse valik, mõeldes pikemale perspektiivile.Meie kogemus ventilatsiooni paigalduses ütleb, et enamasti on kliendi jaoks parim lahendus plaatsoojusvahetiga seade koos niiskustagastusega. 

 


Küsi pakkumist

Vastame meeleldi kõikidele küsimustele ning aitame teil leida sobiva seadme teie hoone või ruumi jaoks. Päringutele vastame 3 tööpäeva jooksul.