Ventilatsiooniseadmete müük

Ventilatsiooniseadmete müük

Kenn-Wood OÜ tegeleb lisaks projekteerimisele, paigaldusele ja hooldusele ka ventilatsiooniseadmete müügiga.

Ventilatsioonisüsteem algabki korraliku ja kvaliteetse seadme välja valimisest. Kvaliteetne seade võib esmapilgul tunduda suure investeeringuna, kuid pikas perspektiivis on seda väärt. Ruumide ventileerimine peaks olema võimalikult energiasäästlik, et seeläbi kulusid kärpida. Valesti valitud ventilatsiooniseade võib tekitada hoopis suuremat müra ja energiakulu ning tulemus ei vasta ootustele. 

Ventilatsiooniseadmed

Oleme välja valinud mõned brändid, keda usaldame ja julgeme oma klientidele soovitada. Meie valikust leiate Airobot, Vallox ja Komfovent ventilatsiooniseadmeid. Pakume müügiks nii plaat-kui rootorsoojusvahetitega seadmeid. Mõlemal on omad plussid ja meie tiim aitab välja selgitada, kumb sobib paremini just Teie eesmärkidega. Seadmeid on erinevate funktsioonide ja nõudmistega. Seadme valikul on väga tähtis  see, et saaksite just need funktsioonid, mis on Teie jaoks olulised. Näiteks on olemas ventilatsiooniseadmed, kus sensorid jälgivad pidevalt õhuvoolu ja Te ei pea mitte millegi pärast muretsema.

Ventilatsiooniagregaat

Õhu saastumise põhjuseid on erinevaid ja ruumi otstarbest lähtuvalt tuleks valida ka ventilatsiooniagregaat. Näiteks vannitoas on vaja eemaldada niiskust, köögis toiduaroome ja elutoas inimese poolt tekitatud saastunud õhuosakesi. Hea ventilatsiooniagregaat on hääletu, seda on lihtne hooldada ja see on energiasäästlik. 

Airobot ventilatsiooniseadeAirobot ventilatsiooniseadmed

Soojustagastusega ventilatsiooniseade, mis pakub maksimaalset kasutusmugavust, tagades võimalikult hea sisekliima. Airobot seade on varustatud mitmete sensoritega, mis analüüsivad Teie kodu õhukvaliteeti ja reguleerivad vastavalt sellele õhuliikumist. Airoboti seadme andurid mõõdavad õhu temperatuuri, CO2 ja niiskustaset. Kuna paljusid inimesi vaevab allergia, on 2021 aasta mudelil ka õhuosakesi mõõtev andur, mis jälgib tolmu sisaldust õhus.

Airobot standardseadmed on varustatud vastuvoolu plaatsoojusvahetiga ning lisana saab valida niiskustagastusega ventilatsiooniseadme, mis muudab süsteemi energiatagastusega ventilatsiooniks.

Niiskustagastusega soojusvaheti tagastab nii soojust (efektiivsus kuni 90%) kui ka õhuniiskust (efektiivsus kuni 80%).

Meil müügilolevate Airoboti seadmetega saab tutvuda siin

Komfovent ventilatsiooniseadeKOMFOVENT ventilatsiooniseadmed

DOMKET seeria seadmed töötavad rootor- ja plaatsoojusvahetiga.

Rootorsoojusvahetiga seadmetel ei teki tavapärastes töötingimustes kondenseerumist. Tänu sellele ei vaja see äravoolu ning seadme paigaldus on lihtsam.

Domket seeria ventilatsiooniseadmed on varustatud ainult kõige efektiivsemate ventilaatoritega, mida juhitakse proffesionaalse juhtmissüsteemiga C6. Lisaks pakub ventilatsiooniseadme heliisolatsioon võimalust kogeda kvaliteetset õhuvahetust minimaalse müratasemega. 

Rootorsoojusvahetiga ventilatsiooniseadmete kasuks räägib suurim soojustagastus. 

Komfovent toodetega saab tutvuda siit.

 

Vallox ventilatsiooniseadeVallox ventilatsiooniseadmed

Põhiliselt kuuluvad Vallox tootevalikusse plaatsoojusvahetiga energiasäästlikud ventilatsiooniseadmed. Valikus on nii eriti energiasäästlike kui ka kompaktseid lahendusi.

Vallox on töötanud välja ainulaadse vajaduspõhise MC-sulatusautomaatika, mis ei kasuta eelkütet ning laseb seadmest välja ka miinuskraade. Sellest tulenevalt on seaded saavutanud A+ energiaklassi.

Valloxi ventilatsiooniseadmeid on lihtne ühendada maasoojuspumbaga, et vajadusel maja jahutada või sissepuhkeõhku eelsoojendada. 

Vallox pakub väga palju erinevaid seadmeid ja nende valikuga saab tutvuda siin.

 

 

Meie kogemus ventilatsiooni paigalduses ütleb, et enamasti on kliendi jaoks parim lahendus plaatsoojusvahetiga seade koos niiskustagastusega. Samas ei saa jätta mainimata, et iga ruum ja hoone on erinev. Tähtis on teha õige valik mõeldes pikemale perspektiivile. Ventilatsioon on väga oluline ja möödapääsmatu iga hoone puhul ning sellega seoses tehtavad otsused tuleks hoolikalt läbi kaaluda. Meie tiim aitab Teid valikute tegemisel.

 


Küsi pakkumist

Vastame Teie päringule 3 tööpäeva jooksul!