Alumiiniumist ventilatsioonitorud

Ventilatsiooni paigaldus

Pakume ventilatsioonisüsteemi terviklahendust – paigaldame, hooldame ja mõõdistame.

Küsi pakkumist

Ventilatsiooni paigaldusVentilatsiooni paigaldusest

Õhu kvaliteedil on suur roll selles, kuidas end tunneme, milline on meie töövõime ja kui vastuvõtlikud oleme erinevatele viirustele.

Ventilatsiooni paigaldus ja sellega seonduv sõltub väga palju Teie soovidest ja eesmärgist. Lisaks tuleb arvestada ruumi suuruse ja selle iseärasustega. Õhu kvaliteedil on suur roll selles, kuidas end tunneme, milline on meie töövõime ja kui vastuvõtlikud oleme erinevatele viirustele. Enamik meist veedab 90% oma ajast siseruumides.

Mõtlemapanev on ka see, et ligikaudu 50% haigustest on põhjustatud halvast õhu kvaliteedist. Pakume ventilatsioonilahendusi eramutele, tööstushoonetele ja äripindadele. Lisaks teostame ventilatsiooni mõõdistamist ja reguleerimist.

Soojustagastusega ventilatsiooni paigalduse kohta loe siit.

Küsi pakkumist

 

Ventilatsiooni paigaldus, hooldus ja mõõdistamine

Pakume ventilatsioonisüsteemi terviklahendust – paigaldame, hooldame ja mõõdistame.

Tööde teostamisel arvestame kliendi soovide ja ruumi iseärasustega. Pakume lahendusi nii eramajadele, äripindadele kui ka tööstushoonetele. Ventilatsioonisüsteem algab paigaldusega ja lõpeb mõõdistamisega. Süsteemi töökorras hoidmiseks tuleb seda vähemalt 2 korda aastas hooldada.

Päästeameti soovitused ventilatsioonisüsteemi hooldamise ja puhastamise kohta leiate siit.

Ventilatsioon paigaldamine eramajale

Kuni 15% kodudest on sellised, kus esineb allergiaga seotud probleeme.

Kuni 15% kodudest on sellised, kus esineb allergiaga seotud probleeme. Korralik ventilatsioonisüsteem on iga hoone lahutamatu osa. Soovitame igale uuele eramule paigaldada soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. See täidab korraga mitut funktsiooni: tagab ruumides värske õhu, vähendab küttearveid ning säästab loodust. Levinumad soojusvaheti tüübid on plaat- ja rootorsoojusvaheti.

 

Rootorsoojusvaheti eelis on efektiivsus, kuid seal segunevad osaliselt sisse- ja väljapuhke õhk, mistõttu võivad ebameeldivad lõhnad majja tagasi sattuda. Plaatsoojusvaheti suudab tagada meie kliimavöötmes kuni 90 protsendilise soojustagastuse ning samal ajal täielikult eristades sisse- ja väljatõmbe õhuvoolud.

Korralik ventilatsioonisüsteem on iga hoone väga oluline osa. Meie spetsialistid aitavad Teil leida lahenduse, mis vastab Teie vajadustele. Lähtume Teie soovidest ja ruumi eripäradest.

Ventilatsiooni paigaldus tööstushoonetes

Ventilatsioonisüsteemi saab juhtida mehaaniliselt või elektrooniliselt, kuid võimalikud on ka segatüüpi variandid.

Tööstushoonete ventilatsiooni paigaldus algab planeerimisest. Arvestame selliste teguritega nagu: kahjulike aurude olemasolu, gaasireostus ja temperatuurirežiim. Kõige sagedamini kasutatakse suurtes ruumides õhu jahutamise või soojendamisega sisse- ja väljatõmbeventilatsiooni. Olemas on erinevaid ventilatsioonisüsteeme, mis erinevad funktsionaalsuse ja maksumuse poolest.

Näiteks on olemas seadmed, mille andurid jälgivad temperatuuri ja niiskust. On seadmeid, mis suudavad tuvastada, kui ruum on tühi ning lülituvad siis säästurežiimile. Mõned seadmed mõõdavad aga näiteks tolmu sisaldust. Samuti on meie valikus seadmeid, mida saab juhtida läbi arvuti või mobiili.

Ventilatsioonisüsteemi saab juhtida mehaaniliselt või elektrooniliselt, kuid võimalikud on ka segatüüpi variandid. Koos leiame lahenduse, mis sobib Teile kõige paremini.

Äripindade ventilatsiooni paigaldus

Tõhus ventilatsioonisüsteem garanteerib värske õhu, hea enesetunde ja töövõimekuse.

Ventilatsiooni paigaldus äripindade jaoks on väga oluline. Selleks, et ruumis oleks hea olla, peab kogu õhk ruumis vahetuma kahe tunni jooksul. Arvude keeles piisab põhiventilatsiooniks õhuvahetusest 0,5 liitrit/sekundis ruutmeetri kohta. Inimestest erituvate saasteainete eemaldamiseks vajalik õhuhulk on lisaks sellele umbes 7 l/s inimese kohta. Tõhus ventilatsioonisüsteem garanteerib värske õhu, hea enesetunde ja töövõimekuse. Iga ruumi jaoks sobib erinev lahendus.

Süsteemi väljaehitamisel jälgime ka kehtivaid mürataseme standardeid.

Ventilatsiooni paigalduse hind

Meie eesmärk on pakkuda võimalikult personaalset lähenemist

Meie eesmärk on pakkuda võimalikult personaalset lähenemist. Iga projekt on ainulaadne ja hinda mõjutavad mitmed tegurid. Kõige tähtsam on aga küsida endalt kui kvaliteetset ja vastupidavat lahendust soovitakse.

Ventilatsiooni paigaldus tuleks kindlasti usaldada oma ala profesionaalidele. Valesti paigaldatud ventilatsioonisüsteemis on muudatuste tegemine väga keeruline – hoopis parem on teha kohe korralikult. Usaldades ventilatsioonisüsteemidega seonduva Kenn-Wood OÜ hoolde, saate kindel olla, et töö on teostatud korralikult ja kvaliteedis järeleandmisi pole tehtud!

Ventilatsiooni paigaldus lõpeb mõõdistamisega

Teostame ventilatsiooni mõõdistamist ja reguleerimist erinevat tüüpi hoonetele – nii uutele kui ka juba kasutuses olevatele. Ventilatsiooni mõõdistamine ja reguleerimine on üks olulisemaid osasid ehitiste rajamisel ja renoveerimisel. Milleks see on vajalik? See aitab tagada nõuetele vastava sisekliima, säilitada minimaalse mürataseme ja säästa elektriarvelt.

Kui mõõdistamine pole teostatud professionaalselt, võivad ilmneda järgmised tagajärjed:

Väljastame peale mõõdistamist ka mõõdistusakti, mis kinnitab, et töö on teostatud vastavalt riiklikele standarditele.

Meie meeskond on valmis vastama küsimustele ja aitama Teid parima valiku tegemisel.

Küsi pakkumist

Vastame Teie päringule 3 tööpäeva jooksul!