Ventilatsiooni paigaldus

Alumiiniumist ventilatsioonitorud

Õhu kvaliteedil on suur roll selles, kuidas end tunneme, milline on meie töövõime ja kui vastuvõtlikud oleme erinevatele viirustele.

Ventilatsiooni paigaldus ja sellega seonduv sõltub väga palju Teie soovidest ja eesmärgist.  Lisaks tuleb arvestada ruumi suuruse ja selle iseärasustega.  Õhu kvaliteedil on suur roll selles, kuidas end tunneme, milline on meie töövõime ja kui vastuvõtlikud oleme erinevatele viirustele. Enamik meist veedab 90% oma ajast siseruumides.

Mõtlemapanev on ka see, et ligikaudu 50% haigustest on põhjustatud halvast õhu kvaliteedist. Pakume ventilatsioonilahendusi eramutele, tööstushoonetele ja äripindadele. Lisaks teostame ventilatsiooni mõõdistamist ja reguleerimist.

Soojustagastusega ventilatsiooni paigaldusest loe siit.

 

Ventilatsiooni mõõdistamine

Teostame ventilatsiooni mõõdistamist ja reguleerimist erinevat tüüpi hoonetele – nii uutele kui ka juba kasutuses olevatele. Ventilatsiooni mõõdistamine ja reguleerimine on üks olulisemaid osasid ehitiste rajamisel ja renoveerimisel. Milleks see on vajalik? See aitab tagada nõuetele vastava sisekliima, säilitada minimaalse mürataseme ja säästa elektriarvetelt.

Kui mõõdistamine pole teostatud professionaalselt, võivad ilmneda järgmised tagajärjed: silmade kuivus, keskendumishäired, peavalu, unisus, ruumide niiskuskahjustused ja sisse ajavad  ahjud/kaminad.

Funkstiilis eramaja, millele on paigaldatud korralik ventilatsioonisüsteemVentilatsioon eramajale

Kuni 15% kodudest on sellised, kus esineb allergiaga seotud probleeme.

Kuni 15% kodudest on sellised, kus esineb allergiaga seotud probleeme. Korralik ventilatsioonisüsteem on iga hoone lahutamatu osa. Soovitame igale uuele eramule paigaldada soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. See täidab korraga mitut funktsiooni: tagab ruumides värske õhu, vähendab küttearveid ning säästab loodust. Levinumad soojusvaheti tüübid on  plaat- ja rootorsoojusvaheti.

Meie spetsialistid aitavad Teil leida lahenduse, mis vastab Teie vajadustele.

 

Tööstushoonele paigaldatud ventilatsioonisüsteemVentilatsiooni paigaldus tööstushoonetes

Ventilatsioonisüsteemi saab juhtida mehaaniliselt või elektrooniliselt, kuid võimalikud on ka segatüüpi variandid.

Tööstushoonete ventilatsiooni paigaldus algab planeerimisest. Arvestame selliste teguritega nagu: kahjulike aurude olemasolu, gaasireostus ja temperatuurirežiim. Kõige sagedamini kasutatakse suurtes ruumides õhu jahutamise või soojendamisega sisse- ja väljatõmbeventilatsiooni. Olemas on erinevaid ventilatsioonisüsteeme, mis erinevad funktsionaalsuse ja maksumuse poolest.

Ventilatsioonisüsteemi saab juhtida mehaaniliselt või elektrooniliselt, kuid võimalikud on ka segatüüpi variandid. Koos leiame lahenduse, mis sobib Teile kõige paremini.

 

Äripind, kus on korralikult paigaldatud ventilatsioonÄripindade ventilatsiooni paigaldus

Tõhus ventilatsioonisüsteem garanteerib värske õhu, hea enesetunde ja töövõimekuse.

Selleks, et ruumis oleks hea olla, peab kogu õhk ruumis vahetuma kahe tunni jooksul.  Arvude keeles piisab põhiventilatsiooniks õhuvahetusest 0,2 liitrit/sekundis ruutmeetri kohta. Inimestest erituvate saasteainete eemaldamiseks vajalik õhuhulk on lisaks sellele umbes 7 l/s inimese kohta. Tõhus ventilatsioonisüsteem garanteerib värske õhu, hea enesetunde ja töövõimekuse. Iga ruumi jaoks sobib erinev lahendus.

Süsteemi väljaehitamisel jälgime ka kehtivaid mürataseme standardeid.

 

Ventilatsiooni paigalduse hind

Meie eesmärk on pakkuda võimalikult personaalset lähenemist

Meie eesmärk on pakkuda võimalikult personaalset lähenemist. Iga projekt on ainulaadne ja hinda mõjutavad mitmed tegurid.  Kõige tähtsam on aga küsida endalt kui kvaliteetset ja vastupidavat lahendust soovitakse.

Meie meeskond on valmis vastama küsimustele ja aitama Teid parima valiku tegemisel.

 


Küsi pakkumist

Vastame Teie päringule 3 tööpäeva jooksul!