Systemair ventilatsiooniseadmed

Systemair ventilatsiooniseadmed

Systemair on üks maailma juhtivamaid ventilatsiooniettevõtteid, mis tänaseks tegutseb 51-s riigis Euroopas, Põhja-Ameerikas, Lähis-Idas, Aasias, Austraalias ja Aafrikas.

Nende soojustagastusega ventilatsiooniagredaadid sobivad ideaalselt meie põhjamaise kliimaga. Lisaks on need energiasäästlikud ja hõlpsasti paigaldatavad ja hooldatavad. 

 

Systemair ventilatsioon

Systemair ventilatsioon sobib erineva otstarbega ruumide ja hoonete jaoks. Valikus on mitmeid lahendusi, mis sobivad nii eramu, äripinna kui tööstushoone vajadustega. Tegemist on kõrge kvaliteediga ventilatsioonisüsteemidega, mis tagavad optimaalse õhuvahetuse ja kvaliteetse sisekliima suuremate ja väiksemate hoonete jaoks. Läbi Systemair energiasäästlikke seadmete väheneb ka süsihappegaasi emissioon. 

 

Systemair ventilatsiooniseadmed

Systemair ventilatsiooniseadmeid saab kirjeldada kolme sõnaga – lihtne, kiire ja kompaktne. Valikus on nii rootor- kui plaatsoojusvahetiga seadmed. Agregaadid reguleerivad automaatselt soojuse/jahutuse taastumist ning lisaks on neil automaatne sulatusfunktsioon. Niisiis tagab Systemair ventilatsioonisüsteem alati parima võimaliku sisekliima – sõltumata ilmast. 

Systemair SAVE seadmed omavad Eurovent sertifikaadi, mis kinnitab, et tootja poolt esitatavad tehnilised andmed on tõesed ja laboratoorselt kinnitatud.

 

Ventilatsiooniseadmed eramute jaoks

Eramu puhul on oluline, et ventilatsioonisüsteem oleks vaikne ja sobituks teie kodu interjööriga. Systemair agregaatite toiteallikaks on vaiksed EC-ventilaatorid, mida on vaevu kuulda. Hubasust ja stiili aitab säilitada suur tootevalik – saadaval on erinevate mõõtmete ja värvidega tooteid. Mugavust lisab Systeimairu mobiilirakendus, mis võimaldab ventilatsiooni juhtida otse teie telefonist. 

 

Äripindade ventilatsioon

Äripindade ventilatsioon on ettevõtete jaoks väga oluline. Tõhus ventilatsioonisüsteem tagab töötajate produktiivsuse ja hea enesetunde. Selleks, et ruumis oleks hea olla, peab kogu õhk vahetuma kahe tunni jooksul. Teisisõnu piisab põhiventilatsiooniks õhuvahetusest 0.5 liitrit/sekundis ruutmeetri kohta. Inimestest erituvate saasteainete eemaldamiseks vajalik õhuhulk on lisaks sellele umbes 7 l/s inimese kohta. 

Systemair on maailmas tuntud oma kvaliteetsete ja töökindlate ventilatsiooniseadmete poolest. Nende süsteemid on loodud kestma ja vastama ka kõige nõudlikematele ootustele, pakkudes ettevõtetele pikaajalist kvaliteeti ja meelerahu. 

 

 

Tööstushoonete ventilatsioonid

Tööstushoonete ventilatsiooni puhul on vaja arvesse võtta tegureid nagu kahjulike aurude olemasolu, gaasireostus ja temperatuurirežiim.

Kuna tehased peavad järgima erinevaid ventilatsioonistandardeid, on Systemair selliste hoonete jaoks üks parimaid ja tõhusamaid valikuid. 

Nende ventilatsiooniseadmed on projekteeritud vastama töötajate ohutuse ja keskkonnakaitsega seonduvatele nõuetele. Lisaks on need kohandatavad erinevate vajadustega hoonete jaoks. 

 

Levinumad vead ventilatsioonisüsteemi valimisel

Kui ventilatsioonisüsteemi valimisel ei tehta piisavalt eeltööd, on pettumus kerge tulema. Näiteks võidakse valida liiga mürarikas või massiivne ventilatsiooniagregaat. Enne otsuse tegemist tasuks tähelepanu pöörata ruumi suurusele ja iseärasustele. Lisaks tuleks läbi mõelda, millised funktsioonid on just teile olulised. Kas soovite süsteemi äpist juhtida? On teie jaoks oluline, et saaksite seadistada kindlaks ajavahemikuks kindla temperatuuri?

TÄHTIS! Selleks, et tagada madal müratase, võrdne õhujaotus ja süsteemi võimalikult kõrge efektiivsus, tuleb ventilatsioonisüsteemi kindlasti mõõdistada.

 

Systemairi tootevalik

Systemairi tootevalikut uuendatakse ja täiustatakse pidevalt. Fookus on innovatsioonil, energiatõhususel ja jätkusuutlikkusel. Meie e-poest leiate Systemair seadmed, mis sobivad erineva suurusega hoonetele ja vastavad teie ootustele. Valikus on plaatsoojusvaheti ja rootorsoojusvahetiga ventilatsiooniseadmed. Kõik seadmed omavad Eurovent sertifikaati ja neid on lihtne hooldada. 

 

Ventilatsiooniseade Systemair SAVE VTC 300

Systemair SAVE VTC 300 on plaatsoojusvahetiga pealtühendatav tõhus vastuvooluseade, mis on mõeldud ruumi, kus ventileeritav pind ei ületa 240 m². Sobib ideaalselt näiteks väiksematesse eramutesse ja korteritesse. 

Ventilatdiooniseade põhineb kaasaegsel EC-tehnoloogial ja võimaldab sissepuhke- ja väljatõmbeõhu eraldi seadistamist. Samuti on olemas automaatne ümberlülitus soojustagastuseta suverežiimile. 

Seade vajab eelsoojendit, kui välistemperatuur langeb alla -10°C.

 

 

Systemair SAVE VSC 300

Systemair SAVE VSC 300 on küljelt ühendatav lakke paigaldatav vastuvoolu plaatsoojusvaheti, mis sobib kodudesse, mille ventileeritav pind on kuni 320m2. Komplekti kuulub seade ja 6 meetrine puldikaabel. 

Tegemist on suure tõhususega vastuvoolu soojusvahetiga, mis on varustatud vaiksete EC-ventilaatoritega. Seadmel on sisseehitatud niiskusandur ja seda saab nutikalt juhtida. 

Seadmele on omistatud ka passiivmaja sertifikaat.

 

Systemair SAVE VTR 300/B

Systemair SAVE VTR 300/B on soojustagastusega ventilatsiooniseade, mis on varustatud sisseehitatud rootorsoojusvahetiga. See on mõeldud paigaldamiseks eramu seinale, mille ventileeritav pind on kuni 240m2. 

See on pealt ühendatav ja sujuvalt reguleeritav ventilatsiooniseade, mis ühildub soovi korral ka pliidikubuga. SAVE VTR 300/B tagab teie kodus alati värske õhu ja suudab niiskust välja tõmmata ka köögist, vannitoast ja teistest niisketest ruumidest. 

Kõrge energiatõhususega EC-tehnoloogia ventilaatoritega rootorsoojusvaheti, mida saab mugavalt juhtida SAVE CONNECT rakenduse kaudu. Juurde saab valida ka SAVE TOUCH ja SAVE LIGHT juhtpaneelid. 

 

 

Systemair SAVE VSR 300

 SAVE VSR 300 on küljelt ühendatav sujuvalt reguleeritav tõhus rootorsoojusvahetiga seade. Mõeldud paigaldamiseks pööningule või lakke, kodudes, kus ventileeritavat pinda on kuni ca 240m2. Seadme komplekti kuulub ka 6 meetrine puldikaabel. 

Ventilatsiooniseade reguleerib õhuniiskust sisseehitatud niiskusanduri abil ja seda saab juhtida SAVE CONNECT rakenduse kaudu. SAVE TOUCH ja SAVE LIGHT juhtpaneelid on valikulised. Lisaks on sel valmidus pliidikubu ühendamiseks. 

 

Teeme sulle kiire pakkumise

Ei tea, millist seadet täpselt valida? Meie meeskond on valmis vastama kõikidele küsimustele ja leidma just teie hoone või ruumi jaoks parima ventilatsioonilahenduse. Värske õhk ei pea tähendama kompromisse – Systemairi ventilatsioonisüsteem pakub nii disaini, kvaliteeti kui vastupidavust. 

Kenn-Wood OÜ pakub ventilatsioonisüsteemi terviklahendust – projekteerime, paigaldame, mõõdistame ja hooldame


Küsi pakkumist

Vastame Teie päringule 3 tööpäeva jooksul!