Flexit

Flexit ventilatsiooniseadmed annavad võimaluse muuta oma ruumi ventilatsioon just selliseks nagu soovite.

Flexit on aastast 1974 tegutsev Norra ettevõte. Nad toodavad energiatõhusaid tooteid, mis tagavad värske õhu nii elu-kui ärihoonetes. Flexit on ambitsioonikas ettevõte, kes kvaliteedis järeleandmisi ei tee.  Nende põhiväärtusteks on: usaldusväärsus, innovatsioon, energilisus ja teistega arvestamine. Meie valikust leiate sobiva Flexit’i ventilatsiooniseadme nii suurema kui väiksema ruumi jaoks. 

Flexit ventilatsioon

Flexit ventilatsiooniseadmed annavad võimaluse muuta oma ruumi ventilatsioon just selliseks nagu soovite. Seadmetel on erinevad andurid ja režiimid. See on tõhus ventilatsioonisüsteem, mis on isemõtlev ja mugav kasutada. 

Flexit ventilatsiooniseadmed

FLEXIT GO juhtimissüsteemiga ventilatsiooniseadmeid saab mugavalt hallata nii läbi arvuti kui ka mobiilirakenduse. Lisaks on võimalik seadmeid juhtida läbi füüsilise juhtpuldi. Rakendused sobivad nii iOS kui Android seadmetele ja on optimeeritud ka tahvelarvutite jaoks.  Saate seadmeid juhtida kõikjal kus viibite, vajate vaid internetiühendust. 

Flexit ventilatsiooniseadmete eelised 

  • Lisavõimalused – Võimalus valida just need andurid, mis vastavad teie ruumi vajadustele-temperatuuri, õhuniiskuse, CO2 ja rõhu mõõtmiseks.
  • EnergiasäästKui ruum on tühi, lülitab seade end säästurežiimile-see töötab vaid miinimumkiirusel. Tavarežiim taastub kui inimene on ruumis või niiskustase tõuseb.
  • Niiskusrežiim – Pesuruumi kasutades lülitub ventilatsiooniseade automaatselt võimsamale režiimile. Tavarežiim taastub kui ruum on kuiv.
  • Suvine jahutus – Kuumal suvepäeval jahutab rootorsoojusvaheti värsket sissepuhkeõhku ruumist tuleva jahedama väljatõmbeõhuga.
  • Filtri rõhuandur  – Ventilatsiooniseadmetele on võimalik paigaldada filtri rõhuandur, mis annab teada, kui filter on umbes. Soovitame vahetada filtreid kaks korda aastas.
  • Suurepärane meie kliimasse – Flexit ventilatsiooniseadmed ei vaja külmumiskaitset. Need on varustatud rootorsoojusvahetiga, mis tagavad seadme kõrge efektiivuse ka -25 C välistemperatuuri korral.

Meie valikus olevad Flexit ventilatsiooniseadmed

Meie valikust leiate erinevaid Flexit ventilatsiooniseadmeid, mis on sobilikud erinevas suuruses ruumide jaoks. 

 

Kaasaegse disainiga ventilatsiooniagregaat, mis sobib väiksematele eramajadele ja korteritele. Flexit Nordic S2

Kaasaegse disainiga ventilatsiooniagregaat, mis sobib väiksematele eramajadele ja korteritele.

Kaasaegse disainiga ventilatsiooniagregaat, mis sobib väiksematele eramajadele ja korteritele. Seadme juhtimine toimub läbi Flexit GO mobiiliäpi või seinale paigaldatava juhtpaneeli kaudu. Juhtpaneel Cl 70 on võimalik juurde tellida. Flexit Nordic S2 on Põhjamaade jaoks välja töötatud mudel, millel on kõrge energiatõhusus ja madal müratase. 

 

Õhuvoolude hulk max 349 m³/h – 56 l/s
Müravõimsus dB 33
Energiaklass A
Mõõdud mm 777 x600x528
Kaal kg 56

 


 

Flexit Nordic S3

Sobilik väiksematele eramajadele ja korteritele.

Sobilik väiksematele eramajadele ja korteritele. Ventilatsiooniseadmel on kõrge kasuteguriga pöörlev soojusvaheti ja energiasäästlikud ventilaatorid. Seadet saab mugavalt juhtida läbi Flexit GO mobiiliäpi või juhtpaneeli Cl70 kaudu. Juhtpaneeli saab juurde tellida lisavarustusena. Flexit Nordic S3 on Põhjamaade jaoks sobilik mudel, millel on madal müratase, kaasaegne disain ja kõrge energiatõhusus. 

Õhuvoolude hulk max 361 m³/h – 100 l/s
Müravõimsus dB 34
Energiaklass A
Mõõdud mm 777x600x528
Kaal kg 56

 


 

Flexit Nordic S4

Flexit Nordic S4 on hea valik ridaelamutele, keskmistele eramajadele ja väiksematele ärihoonetele.

Flexit Nordic S4 on hea valik ridaelamutele, keskmistele eramajadele ja väiksematele ärihoonetele. Sellel on on kõrge kasuteguriga pöörlev soojusvaheti ja energiasäästlikud ventilaatorid. Seadet saab mugavalt juhtida läbi Flexit GO mobiiliäpi või juhtpaneeli Cl70 kaudu. Juhtpaneeli saab juurde tellida lisavarustusena. Flexit Nordic S4 on Põhjamaade jaoks sobilik mudel, millel on madal müratase, kaasaegne disain ja kõrge energiatõhusus. 

Õhuvoolude hulk max 475 m³/h – 131 l/s
Müravõimsus dB 37
Energiaklass A
Mõõdud mm 727x753x610
Kaal kg 62

 


 

Sobilik väiksematele eramajadele ja korteritele.Flexit Nordic CL2

Flexit CL2 ventilatsiooniseade on hea valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks.

Flexit CL2 ventilatsiooniseade on hea valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks. Seade on varustatud tõhusa soojustagastussüsteemiga ja energiasäästlike ventilaatoritega. Selle kompaktne disain võimaldab seadme paigaldamist nii lae alla, pööningule, seinale kui ka põrandale. Seadet saab juhtida nii mobiilirakenduse kui juhtpaneeli Cl70 abil. Skandinaavia külmas kliimas läbi viidud testid tõestavad seadme usaldusväärsust ja tõhusust. 

Õhuvoolude hulk max 271 m³/h – 75 l/s
Müravõimsus dB 30
Energiaklass A
Mõõdud mm 767x1149x296
Kaal kg 56

 


 

Flexit Nordic CL3

Flexit Nordic CL3 on suurepärane valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks.

Flexit Nordic CL3 on suurepärane valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks. Seade on õhuke ja kompaktne ning selle paigaldamine eriti lihtne- sobib lae alla, pööningule, seinale ja põrandale. Ventilatsiooniseadet saab juhtida  nii mobiilirakenduse kui juhtpaneeli Cl70 abil. Flexit Nordic CL3 on testitud ka Skandinaavia karges kliimas. 

Õhuvoolude hulk max 331 m³/h – 91 l/s
Müravõimsus dB  31
Energiaklass A
Mõõdud mm 767x1149x296 
Kaal kg 58

 


 

Flexit Nordic CL4

Flexit CL4 on hea valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks.

Flexit CL4 on hea valik väiksemate korterite, pisemate majade, majutusplokkide ja voodikohtade jaoks. Seadmel on väga tõhus soojustagastussüsteem ja energiasäästlikud ventilaatorid. Selle kaasaegne ja kompaktne disain lihtsustab paigalduskoha leidmist. Seadet saab paigaldada nii lae alla, pööningule, seinale kui põrandale. Mugav juhtimine läbi mobiilirakenduse või juhtpaneeli Cl70. Skandinaavia külmas kliimas läbi viidud testid kinnitavad seadme efektiivsust ja usaldusväärsust. 

Õhuvoolude hulk max 409 m³/h – 113 l/s
Müravõimsus dB 33
Energiaklass A
Mõõdud mm 767x1149x296
Kaal kg 58


Küsi pakkumist

Kas olete endale valimas Flexit ventilatsiooniseadet? Aitame valida just teie ruumi jaoks sobiva seadme. Päringutele vastame 3 tööpäeva jooksul.